Pravidlá

Milí klienti, je mi veľkým potešením, privítať Vás v salóne BorkaMasáž. Nesmierne ma teší, že ste si vybrali práve môj salón.

TU SÚ PRAVIDLÁ, KU KTORÝM SA ZAVÄZUJEM A GARANTUJEM (VOČI VÁM, AKO KLIENTOVI):
Pokiaľ by ste čakali dlhšie ako 15 min, garantujem vám zľavu na masáž 10% z ceny. Zaväzujem sa k poskytovaniu vysoko profesionálnych masáži. Kabína bude vždy dokonale pripravená na vašu masáž a vždy riadne uprataná. Vždy vás budem informovať o novinkách, akciách, o akejkoľvek zmene, ktorá sa v salóne bude realizovať. Pokiaľ by som z dôvodu ochorenia alebo iného dôvodu nemohla dodržať dohodnutý termín vašej návštevy, vždy vás budem včas informovať a ponúknem vám samozrejme náhradný termín.

NA OPLÁTKU AJ JA VEĽMI OCENÍM A OČAKÁVAM NASLEDUJÚCE PRAVIDLÁ OD VÁS:
Prosím o dochvíľnosť. Pokiaľ neprídete včas (akceptujem 15 min), musíte pochopiť, že i ja mám záväzky voči ostatným klientom. Bude vám masáž žiaľ skrátená, avšak za plnú sumu dohodnutej masáže. Taktiež upozorňujem na včasné zrušenie vašej rezervácie. Prosím o zrušenie 24 hodín vopred. V prípade, že ste ochoreli a máte vírusové ochorenie (herpes, nádcha a pod.) salón nenavštevujte a dohodnite si náhradný termín.STORNOVANIE TERMÍNU MASÁŽE:V prípade, že nemôžete dodržať objednaný termín, prosím vás o zrušenie vašej objednávky písomnou formou (email, sms) najmenej 24 hodín vopred. Pri neskorom zrušení termínu je storno poplatok 30 €. Náhradný termín masáže bude vzájomne dohodnutý v najbližšom voľnom termíne po uhradení storno poplatku osobne alebo prevodom na účet. Klienti, ktorí nedodržia uvedené podmienky, budú vyradení z databázy objednávok.

DARČEKOVÉ POUKAZY:
Platnosť vašich darčekových poukazov je nutné dodržať, ich platnosť nepredlžujem. Ak vlastníte darčekový poukaz a nebudete sa môcť dostaviť na dohodnutý termín, je treba vašu rezerváciu zrušiť tak isto 24 hodín vopred. Pri neskorom zrušení termínu je storno poplatok 30 €. Darčekový poukaz je nutné priniesť so sebou na dohodnutý termín. Hodnota darčekového poukazu ani jeho časť nemôže byť vyplatená v hotovosti a nie je možné ho ani vrátiť. Darčekový poukaz je možné využiť iba na služby, nie je možné ho použiť na nákup tovaru.