Cerfified Pilates Instruktor & Functional Movement Coach 🤍 Pragnancy Pilates 🤍Postpartum pilates & diastasis 🤍Healthy Back 🤍Overball 🤍For Kids 🤍MAT

Pilates je kompletným cvičebným programom zameraným na posilnenie a budovanie všetkých svalových skupín, často skrytých a zanedbávaných v dôsledku nesprávneho sedenia, chôdze, či nadmerného zaťaženia pri športe alebo ochabnutia nečinnosťou.

Pilates

Pilates môže cvičiť každý. Je zameraný na všetky vekové kategórie od detí až po seniorov, fyzicky aktívnych, alebo úplných začiatočníkov. Táto metóda je vhodná pre tehotné ženy, mamičky po pôrode, ľudí s nadváhou, či s chronickými bolesťami chrbtice. Je tiež zameraný na budovanie fyzického a duševného zdravia. Venuje sa prehlbovaniu a upevňovaniu telesnej kondície a zapája tiež myseľ a dýchanie. Zlepšuje duševnú koncentráciu, zmierňuje stres, navodzuje pohodu a zvyšuje sebavedomie. 

Vediem individuálne, duálne a skupinov treningy (v skupine max. 5 ľudí). Objednať sa môžete u mňa priamo cez správu alebo cez objednavkovy systém.

Cvičenie prebieha na podložkách v trvaní 50 minút a maximálny počet ľudí v skupine je 5 . Hodiny majú rôznu úroveň náročnosti od začiatočníkov až po super pokročilých s pomôckami. Cvičí sa s obľúbeným overball-om, thera-bandom (guma), flowingtone, malé záveľký valec, kruh, malé lopty, vďaka pomôckam sú hodiny ešte zaujímavejšie a efektívnejšie. Cvičenia sú veľmi pestré. 

Najintenzívnejší spôsob cvičenia pilatesu s najväčším progresom sú individuálne cvičenia! 

Špecializujem sa na:

Mobilizáciu ramenného a bedrového kĺbu, funkčnú panvu, jej správnu aktiváciu brušných svalov; cvičeniami na zdravý chrbát - od krčnej po driekovú chrbticu, na svaly panvového dna, cvičeniami na odstránenie diastázy, cvičenia pre tehotné a ženy po pôrode a i.