Cerfified Pilates Instruktor & Functional Movement Coach ­čĄŹ Pragnancy Pilates ­čĄŹPostpartum pilates & diastasis ­čĄŹHealthy Back ­čĄŹOverball ­čĄŹFor Kids ­čĄŹMAT

Pilates je kompletn├Żm cvi─Źebn├Żm programom zameran├Żm na posilnenie a budovanie v┼íetk├Żch svalov├Żch skup├şn, ─Źasto skryt├Żch a zanedb├ívan├Żch v d├┤sledku nespr├ívneho sedenia, ch├┤dze, ─Źi nadmern├ęho za┼ąa┼żenia pri ┼íporte alebo ochabnutia ne─Źinnos┼ąou.

Pilates

Pilates m├┤┼że cvi─Źi┼ą ka┼żd├Ż. Je zameran├Ż na v┼íetky vekov├ę kateg├│rie od det├ş a┼ż po seniorov, fyzicky akt├şvnych, alebo ├║pln├Żch za─Źiato─Źn├şkov. T├íto met├│da je vhodn├í pre tehotn├ę ┼żeny, mami─Źky po p├┤rode, ─żud├ş s nadv├íhou, ─Źi s chronick├Żmi boles┼ąami chrbtice. Je tie┼ż zameran├Ż na budovanie fyzick├ęho a du┼íevn├ęho zdravia. Venuje sa prehlbovaniu a upev┼łovaniu telesnej kond├şcie a zap├íja tie┼ż myse─ż a d├Żchanie. Zlep┼íuje du┼íevn├║ koncentr├íciu, zmier┼łuje stres, navodzuje pohodu a zvy┼íuje sebavedomie. 

Vediem individu├ílne, du├ílne a skupinov treningy (v skupine max. 5 ─żud├ş). Objedna┼ą sa m├┤┼żete u m┼ła priamo cez spr├ívu alebo cez objednavkovy syst├ęm.

Cvi─Źenie prebieha na podlo┼żk├ích v trvan├ş 50 min├║t a maxim├ílny po─Źet ─żud├ş v skupine je 5 . Hodiny maj├║ r├┤znu ├║rove┼ł n├íro─Źnosti od za─Źiato─Źn├şkov a┼ż po super pokro─Źil├Żch s pom├┤ckami. Cvi─Ź├ş sa s ob─ż├║ben├Żm overball-om, thera-bandom (guma), flowingtone, mal├ę z├íve─żk├Ż valec, kruh, mal├ę lopty, v─Ćaka pom├┤ckam s├║ hodiny e┼íte zauj├şmavej┼íie a efekt├şvnej┼íie. Cvi─Źenia s├║ ve─żmi pestr├ę. 

Najintenz├şvnej┼í├ş sp├┤sob cvi─Źenia pilatesu s najv├Ą─Ź┼í├şm progresom s├║ individu├ílne cvi─Źenia! 

Špecializujem sa na:

Mobiliz├íciu ramenn├ęho a bedrov├ęho k─║bu, funk─Źn├║ panvu, jej spr├ívnu aktiv├íciu bru┼ín├Żch svalov; cvi─Źeniami na zdrav├Ż chrb├ít - od kr─Źnej po driekov├║ chrbticu, na svaly panvov├ęho dna, cvi─Źeniami na odstr├ínenie diast├ízy, cvi─Źenia pre tehotn├ę a ┼żeny po p├┤rode a i.